Тиждень дитячої та юнацької книги в школі

Першокласники 2016-2017 н.р. вперше прийшли до шкільної бібліотеки

10 грудня 2015 року до міжнародного свята "День прав людини" в библіотеці  КЗ Любимівська СЗШ було влаштовано тематичну виставку "Є право - значить є надія"

Мета цієї виставки: допомогти дітям зрозуміти взаємозв'язок між моральними і правовими нормами, виховати справжніх громадян нашої держави.

 


Наприкінці листопада у бібліотеці школи оформлено книжкову виставку під назвою: «Світлій пам'яті жертв Голодомору 1932 – 1933рр.» до Дня пам'яті цих подій. Відвідавши бібліотеку, учні були ознайомлені з жахливими фактами геноциду окупаційної влади проти українського народу


В КЗ Любимівської СЗШ до Дня української писемності та мови була підготовлена та оформлена тематична виставка історичної та художньої літератури

 


Бібліотека

Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою і спустошеною.

В. Сухомлинський

Раді вітати вас на сторінці шкільної бібліотеки

Любимівської СЗШ!

 


В бібліотеці КЗ Любимівська СЗШ оформлено книжкову  виставку « Я і Україна». Учні школи були ознайомлені з цікавими фактами про Україну та прийняли участь в літературному конкурсі віршів про Україну.