14:00
Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Статистика цифр свідчить, що  кількість  дітей,  які  загинули  від  власної  необережності чи  безпечності,  зростає  з  кожним  роком. І основна причина такого катастрофічного стану – незнання правил особистої безпеки, невміння передбачити безпеку. По можливості її уникнути. А при необхідності – діяти. Діти психологічно не готові до екстремальних ситуацій, не відчувають  небезпеку і впевнені, що трагедія може статися з ким завгодно, окрім них.

Тому так важливо формувати у дітей свідоме розуміння цінності власного життя та здоров'я,  виховувати у них свідому,  осмислену  позицію  щодо  безпеки  життєдіяльності.

Вже обов’язковими стали бесіди з  учнями  про правила поводження з електричними та газовими приладами,  правила поведінки під час руху на дорогах та вулицях, під час відпочинку біля водойм, під час стихійних лих, під час проведення свят та канікул. Вчителі початкових класів організували для дітей конкурс малюнків «Збережімо себе та оточуючих». Класними  керівниками  1-11 класів  було  проведено  бесіди  «Подбай  про  свою  безпеку», вчитель з «Захисту Вітчизни»  Увантаєв Д.С. провів  інформаційну  годину «Дії  при  виникненні  надзвичайних  ситуацій», також  у  всіх  класних кімнатах  було  поновлено  куточки  з  безпеки  життєдіяльності.

Всі проведені заходи  протягом  тижня  були  спрямовані на те, щоб  уберегти  дітей  від численних  небезпек, які  підстерігають їх у сучасному світі. Ми, вчителі, разом з батьками повинні прищеплювати дітям такі моральні цінності і життєві навики, які  допоможуть  зберегти  життя  і  здоров’я.

Інформаційні бесіди
              Презентація на тему:

        «Безпека життєдіяльності»                       Конкурс малюнків:

        « Збережи себе та оточуючих»   Поновлено куточки з БЖД   


Категорія: Новини | Переглядів: 252 | Додав: defaultNick | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar